Eğitimlerimiz


 •    ALTIN LOTUS


 •    Altın Lotus Gelişim Merkezi, enerji şifası, zihnin kullanımı ve ruhsal gelişim dahil olmak üzere enerjiye dayalı birçok eğitim sunar.


    - Beyin Gücü Egzersizi
    - Enerji Hissetme Teknolojileri:
    - Pranik Enerji Şifası 1. Seviye
    - Pranik Enerji Şifası 2. Seviye
    - Pranik Enerji Şifası 3. Seviye
    - Pranik Enerji Şifası 4. Seviye - Enerjisel Korunma
    - Pranik Enerji Şifası 5. Seviye - Kristal Kullanımı
    - İş Yaşamında Enerji Teknolojileri
    - KriyaShakti – Düşünce Gücüyle Gerçekleştirme
    - İçinizdeki Işığı Uyandırın
    - Arhat Olma Yolu

  Eğitimlerin sonunda The Inner Sciences Foundation (İçsel Bilimler Vakfı) Uluslararası Sertifikası verilmektedir. The Inner Sciences, bütün dünyada faaliyet göstermektedir. Eskiden bugüne gelen içsel bilgi ve öğretilerin paylaşılması üzerine çalışmaktadır.Kurucusu ÜstadChoa Kok Sui'nin eşi CharlotteAnderson'dır

  Nilüfer Balaban, yaşadığı deneyimleri ve aldığı eğitimleri birleştirerek enerji uygulamaları üzerine çalışmakta ve eğitimler vermektedir. Pranik Enerji Şifası alanında Türkiye'den ilk eğitmendir. Yaşamındaki dönüşüme katkısı açık olan enerjiye dayalı bu değerli bilgi ve yöntemlerin yaygınlaştırılmasıyla ilgili çalışmalar yapmaktadır…

  The Inner Sciences Foundation (İçsel Bilimler Vakfı) adına Türkiye'de Pranik Enerji Şifası konusunda Eğitmen yetiştirmektedir ve sertifikasyon yetkisine sahiptir. Ayrıca Vakıf tarafından sunulan bütün eğitim materyallerinin dilimize çevirileri konusunda çalışmakta ve bu süreci yönetmektedir.

Lotus çiçeği, birçok kültürde kutsal kabul edilmektedir. Enerji merkezleri veya çakralar, birçok resimde lotus çiçeği ile gösterilir. Hem güzel, hem de güçlü bir çiçektir. Üzerinde kir barındırmadığı için saflığı ve arınmayı sembolize eder.

 

Lotus çiçeğinin bataklığın içinde bütün ışığı ve güzellğiyle su yüzeyine yükselmesi gibi;
Altın Lotus da hayatın bütün alanlarında arınma ve ilerlemeyi de kapsayan ruhsal gelişime odaklanır.

 

Altın Lotus Gelişim Merkezi, enerji şifası, zihnin kullanımı ve ruhsal gelişim dahil olmak üzere enerjiye dayalı birçok eğitim sunar.

 

Yapılan bütün etkinlik ve çalışmalardaki temel amaç, kişilerin, ailelerin, kurumların ruhsal ve bütünsel bir anlayış çerçevesinde daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürmeleridir.