Sık Sorulan Sorular

  Belirli bir dini ya da kültürü takip eder mi?
            Pranik Enerji Şifası, evrensel bir bilgi ve teknolojidir. Herhangi bir din değildir ve herhangi bir dini takip etmez. Dünyanın belirli bir bölgesine ya da kültürüne bağlı değildir. Gerçek evrenseldir.

  Enerji şifası uygulamayı öğrenmek dışında nasıl bir fayda sağlar?
            Pranik Enerji Şifası bilgi ve teknolojisi, insan bedeninden başlayarak hayatın bütün alanlarına yayılan bir anlayış geliştirir. Bu da bizim hayatı anlama ve ona verdiğimiz reaksiyonları geliştirmemizi sağlar.
  Enerjinin prensiplerini ve enerji hareket ve alkışlarının arkasındaki mekanizmayı kavradıkça, beklenti ve isteklerimiz için hangi adımları atmamız gerektiğini de daha kolay belirlemeye başlarız.
  İleri eğitimlerle de birlikte hayatın her alanını kapsayan bilgi ve yöntemler içerir.

  Hastalıkları önleyici bir yönü var mıdır?
            Hastalık önce enerji bedeninde oluşur. Bu açıdan bakıldığında enerji bedeninin dengelemesi aynı zamanda hastalık ve sıkıntıları önleyici ve koruyucu bir yöntemdir. Hayatlarımızdaki enerji akışlarının dengelenmesi de daha mutlu, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir hayat yaşamamıza hizmet eder.

  Fiziksel bedene temas edilir mi?
            Enerji bedeni yerine Enerji Bilgi Alanı üzerine çalışıldığı için dokunulmadan uygulanır. Dokunmadan uygulanan, ağrısız, ilaçsız ve güvenli bir yöntemdir.

  Pranik Enerji Şifası'nda inisiyasyon yapılır mı?
             Herhangi bir inisiyasyon gerektirmez. Eğitim ve çalışmalarda, Pranik Enerji Şifası tekniği öğretilir ve bunu daha etkili ve başarılı kılmak için yöntemler sunulur. İlgi duyan herkes öğrenebilir. Bu konuda herhangi bir çalışma yapmış olmak veya doğuştan özel bir yetenek göstermek gerekmez.

  Enerji Şifası konusunda çalışmaları olan kişiler için de uygun mudur?
           Enerji Şifası konusuyla yakından ilgilenen ve bu yönde çalışmalara katılanlar için, kapsamlı içeriğiyle bu konudaki yetkinliklerini arttırmak ve geliştirmek için çok önemli bir fırsat sunar. Kapsayıcı ve destekleyicidir.

  Pranik Enerji adında belirli bir enerji frekansıyla mı çalışır?
             Belirli bir enerji frekansıyla veya bir tek enerji frekansıyla çalışmaz. Farklı enerji frekanslarıyla çalışmayı doğal olarak öğretir. Birçok farklı yöntemle enerji çalışması konusunda kişiyi yetkin kılar. Bu anlamda uygulayan kişinin ilgisi ve bilgisine göre birçok seviyede etkili olabilen kapsamlı bir çalışmaya dönüşebilir.

  Sadece insanlar üzerinde mi uygulanır?
             Pranik Enerji Şifası öğrenmeye en yakından tanıdığımız olduğu için bedenimizden veya insan bedeninden başlarız. Aynı uygulamayı bitkiler, hayvanlar veya başka canlılar üzerine yapmak mümkün olduğu gibi, daha büyük ve kapsamlı sistemler üzerinde de uygulamak mümkündür. Devamındaki çeşitli eğitimlere katılarak istek duyduğunuz yönde kendinizi geliştirebilirsiniz.

Sadece Belirli Meslek Grupları için midir?
Bütün dünyada birçok farklı altyapı, kültür ve dinden gelen binlerce kişi tarafından uygulanmaktadır. Çeşitli meslek gruplarından gelen kişiler tarafından birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Doktorlar, hemşireler gibi tıp çalışanlarının yanı sıra kişisel gelişim, eğitim, ticaret, finans gibi çeşitli konularda çalışanlar tarafından da yararlanılmaktadır.

18 Nisan 2014 Yoğun Arhat Uygulamaları

19-20 Nisan 2014 DURUGÖRÜ

Durugörü eğitimine katılmak için bir gün önce yapılacak olan Yoğun Arhat Uygulamaları'na katılım ön koşulu vardır. Bu, yüksek bir eğitim olan Durugörü'ye ön hazırlık ve çalışmanın kalitesinin ve etkisini yükseltmek için bir arınma programıdır.
Yoğun Arhat Uygulamaları, Ruhsal Arınma Günleri'ne katılmış olanlara açıktır. Ruhsal Arınma Günleri çalışmaları programı hakkında bilgi almak isterseniz, bize ulaşın…

Charlotte Anderson'la Konya'da geçtiğimiz iki yıl Ruhsal Arınma Günleri'ni gerçekleştirdik. 2014'te de Durugörü eğitimi bizi bekliyor. Konya'nın manevi iklimi ve Mevlana'nın gölgesinde bu büyüleyici eğitimde buluşalım…