PRANİK ENERJİ ŞİFASI 5. SEVİYE – KRİSTALLER

Kristallerin güzel ve çekici dünyasıyla tanışın. Kristaller çeşitli enerjileri depolayabilir, güçlendirebilir ve yansıtabilirler. Hangi kristalleri seçmelisiniz? Kristallerin renkleri ve özelliklerini öğrenin. Enerji şifası çalışmalarında etkili şekilde kullanın.

 

Kristaller çok güzeldir!
Kristaller çekicidir!                                                  
Kristalleri kullanmak yaşamınızı destekleyebilir!

 

Kristaller aslında Canlıdır! Süptil Enerjilerin çeşitli türlerini depolayabilir, yönlendirebilir, çoğaltabilir ve yansıtabilirler… Bedeniniz, çevreniz için veya birçok farklı amaca yönelik kullanılabilirler.

 

Tarihsel olarak Kristaller binlerce yıldır etkili bir biçimde kullanılmıştır. Derleyicinin Hayat Arkadaşının Güney Amerika, Avustralya ve Hindistan’a yaptıkları seyahatlerde çeşitli Değerli ve Yarı-Değerli Taşlar hakkında anlattıklarını keşfedin. Üzerinizde taşıdığınızda Çekici Gücünüzü hangi Kristallerin Yükselteceğini ve onları hangi durumlarda kullanacağınızı öğrenin.

 

Hangi Kristali seçmeniz gerektiğini; Boyutunun, Renginin ve Özelliklerinin etkisini öğrenin ve yeni bir Kristal alırken amacınıza uygun olan seçimi nasıl yapacağınızı öncesinden belirleyin.

 

Sadece 1,5 günde Kristalinizin Enerjisine Komut vermeyi öğrenebilirsiniz ve bunu fiziksel bedene veya başka bir yere Enerji yöneltmeye yardımcı olmak için kullanabilirsiniz.

 

Danışanlara uygulama yapmakta, Danışanlara veya Projelere Uzaktan yapılan çalışmalarda Kristaller kullanılabilirsiniz ve Bahçenizde Enerjisel bir Alan “tutup” onu çeşitli amaçlar için kullanabilirsiniz.

 

Bu eğitime Pranik Enerji Şifası 2. Seviye eğitimini alanlar katılabilirler.
Eğitim süresi 2 gün veya 16 saattir.

 

Eğitimlerin sonunda The Inner Sciences Foundation (İçsel Bilimler Vakfı) Uluslararası Sertifikası verilmektedir. The Inner Sciences, bütün dünyada faaliyet göstermektedir. Eskiden bugüne gelen içsel bilgi ve öğretilerin paylaşılması üzerine çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

  • Enerji Şifası ve sunulan çalışmalar, tıbbın yerini almak niyetinde değildir; onu tamamlamak ve desteklemek niyetindedir. Bu yöntemler, kişiye birçok seviyede rahatlık sağlamak ve sağlığını yükseltmek için paralel bir yaklaşım olarak kullanılabilir. Uygulayıcılar tıbbi teşhis koymazlar ve tıbbi tedaviye karışmazlar. Rahatsızlık ciddiyse veya belirtiler devam ederse, lütfen hemen bir tıp doktoruna danışın.

 

 

 

 

Lotus çiçeği, birçok kültürde kutsal kabul edilmektedir. Enerji merkezleri veya çakralar, birçok resimde lotus çiçeği ile gösterilir. Hem güzel, hem de güçlü bir çiçektir. Üzerinde kir barındırmadığı için saflığı ve arınmayı sembolize eder.

 

Lotus çiçeğinin bataklığın içinde bütün ışığı ve güzellğiyle su yüzeyine yükselmesi gibi;
Altın Lotus da hayatın bütün alanlarında arınma ve ilerlemeyi de kapsayan ruhsal gelişime odaklanır.

 

Altın Lotus Gelişim Merkezi, enerji şifası, zihnin kullanımı ve ruhsal gelişim dahil olmak üzere enerjiye dayalı birçok eğitim sunar.

 

Yapılan bütün etkinlik ve çalışmalardaki temel amaç, kişilerin, ailelerin, kurumların ruhsal ve bütünsel bir anlayış çerçevesinde daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürmeleridir.