PRANİK ENERJİ ŞİFASI 4. SEVİYE – ENERJİSEL KORUNMA

Bulunduğumuz ortamlar, yaşadığımız şehir ve karşılaştığımız kişiler; bazen enerjisel olarak kendimizi korumamızı gerektirir. Psişik Saldırıları, Negatif Düşünce Kalıpları, çeşitli korunma metotları, Koruyucu Kalkanların oluşturulmasını içerir.

 

Enerjisel korunmaya neden ihtiyaç duyarız? Çünkü bazı ortamlar bizi iyi hissettirir, bazı ortamlardan uzaklaşmak isteriz; bazı kişiler bizi canlı ve mutlu hissettirir, bazı kişiler de yorar ve mutsuz eder. Bazen bu etkilerden çok daha fazlasını da deneyimleriz veya sevdiklerimizin benzer deneyimler yaşadıklarına şahit oluruz.


Enerji dikkati takip eder. Duygu ve düşüncelerle oluşan pozitif ya da negatif enerjiler, kişinin dikkatiyle bir başkasına yönelebilir. Bazen kasıtlı, bazen kasıtsız olan bu etkileşim, kaçınılmazdır. Yaşamın içinde çeşitli derecelerde var olan bütün bu etkilerin enerji dünyasındaki anatomisini ve kendinizi korumanın yollarını öğrenebilirsiniz.

 

Bu eğitimde kapsanacak bazı konu başlıkları şöyledir:

 

- Psişik Saldırılar ve Psikolojik Etkileri

- Düşünce Kalıpları; Yaşamda ve İş Hayatında Etkileri

- Yöneltilen Negatif Enerjilerin Dönüştürülmesi

- Enerji Anatomisi; İnce Enerji Bedenlerinin Yapısı

- Çeşitli Korunma Metotları

- Fiziksel Konumlanma

- Koruyucu Kalkanlar

- Altın Enerji Topu

 

Günlük hayatınızda ve bazen de korunmaya ihtiyaç duyduğunuz özel durumlarda, ihtiyacınız olan bilgilere böylece ulaşabilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için daha rahat ve daha güvenli bir yaşam için çeşitli korunma teknikleri öğrenebilirsiniz.

 

Bu eğitime Pranik Enerji Şifası 2. Seviye eğitimini alanlar katılabilirler.
Eğitim süresi 2 gün veya 16 saattir.

 

Eğitimlerin sonunda The Inner Sciences Foundation (İçsel Bilimler Vakfı) Uluslararası Sertifikası verilmektedir. The Inner Sciences, bütün dünyada faaliyet göstermektedir. Eskiden bugüne gelen içsel bilgi ve öğretilerin paylaşılması üzerine çalışmaktadır.

 

 

 

 

  • Enerji Şifası ve sunulan çalışmalar, tıbbın yerini almak niyetinde değildir; onu tamamlamak ve desteklemek niyetindedir. Bu yöntemler, kişiye birçok seviyede rahatlık sağlamak ve sağlığını yükseltmek için paralel bir yaklaşım olarak kullanılabilir. Uygulayıcılar tıbbi teşhis koymazlar ve tıbbi tedaviye karışmazlar. Rahatsızlık ciddiyse veya belirtiler devam ederse, lütfen hemen bir tıp doktoruna danışın.

 

 

 

 

Lotus çiçeği, birçok kültürde kutsal kabul edilmektedir. Enerji merkezleri veya çakralar, birçok resimde lotus çiçeği ile gösterilir. Hem güzel, hem de güçlü bir çiçektir. Üzerinde kir barındırmadığı için saflığı ve arınmayı sembolize eder.

 

Lotus çiçeğinin bataklığın içinde bütün ışığı ve güzellğiyle su yüzeyine yükselmesi gibi;
Altın Lotus da hayatın bütün alanlarında arınma ve ilerlemeyi de kapsayan ruhsal gelişime odaklanır.

 

Altın Lotus Gelişim Merkezi, enerji şifası, zihnin kullanımı ve ruhsal gelişim dahil olmak üzere enerjiye dayalı birçok eğitim sunar.

 

Yapılan bütün etkinlik ve çalışmalardaki temel amaç, kişilerin, ailelerin, kurumların ruhsal ve bütünsel bir anlayış çerçevesinde daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürmeleridir.