PRANİK ENERJİ ŞİFASI – 3. Seviye

Enerji alanından, böylece bilinçaltından istenmeyen negatif enerjilerin uzaklaştırılması sağlar. Kişiyi sağlıklı ve canlı bir ruh haline geri döndürür. Düşünce Kalıpları, Enerji Varlıkları ve Elementaller ile ilgilidir. Enerji merkezlerinin yeniden sağlıklı ve dengede çalışmasına yardım eder.

 

Pranik Enerji Şifası III. Seviye, Uygulayıcının bir kişinin nasıl düşündüğünü ve nasıl hissettiğini anlamasına yardımcı olur. Bu onların sağlık ve canlılık halleriyle yakından ilgilidir.


Stres, sinir, zor durumlarda net bir şekilde görememe, bir kişinin duygularının günlük hayatta nasıl dışa vurulduğu ve bir kişinin bir diğerinin davranışlarını nasıl yorumladığı; bütün bunlar kişinin duyguları, düşünceleri ve enerji alanının durumuyla ilgili oldukça güçlü göstergelerdir.


Bu eğitimde bir PEŞ III. Seviye uygulayıcısı bir kişinin enerji alanının ince seviyelerinin nasıl değerlendireceğini öğrenecek. Hem enerji merkezlerinde hem de kişini enerji alanında istenmeyen enerjilerin varlığını belirlemeyi ve araştırmayı öğrenecek.


İstenmeyen negatif enerjiler, düşünce kalıpları, enerji varlıkları veya elementaller kişinin algısını bulandırdığında, bu durumlara veya yaşamlarındaki diğer kişiler sağlıksız tepkiler yaratma eğilimindedir. Daha normal bir kişide bu tip algılayışlar anlamsız diyerek geçiştirilecek veya önemsiz görülerek tamamen göz ardı edilecektir.


Genel olarak enerji alanında istenmeyen enerji varlıklarının varlığının, durgun bir hal veya durağanlık yarattığını belirtebiliriz.


Bu nedenle bu negatif elementallerin egemen olduğu bir kişi muhtemelen canlılıktan yoksun olacaktır, sağlığı iyi olmayacak veya kendini “kötü” ya da “tedirgin” hissedecektir. PEŞ III. Seviye bu durumlara kolaylıkla ve hızla yardımcı olabilir, uygulama yapılan kişinin “normal” haline tekrar ulaşmasını sağlayabilir ve hatta onları göz alıcı enerjiyle doldurabilir.

 

Pranik Enerji Şifası III. Seviye size şunları öğretecektir::

- Düşünce Kalıpları, Enerji Varlıkları ve Elemantaller gibi Enerji Varlıkları arasındaki temel farklılıkları anlamak

- Bir kişinin nasıl düşündüğü, nasıl hissettiğini veya bu İstenmeyen enerjilerin varlığında nasıl etkilendiğini kavramak

- Engelleyici negatif düşünce kalıpları, birikmiş negatif enerjiler ve diğer rahatsız edici enerjilerle birlikte bu enerjileri değerlendirmek için ileri yöntemleri kullanmak

- Kişinin ince bedenlerinin yanı sıra altbilinçsel zihninden istenmeyen negatif enerjilerin uzaklaştırılması

- Bir enerji merkezinden bazen oluşan eterik hasarın kolayca ve hızla onarılması

- Bir kişinin Duygusal durumunu ve Zihinsel bakış açısını dengelemek için düzenli PEŞ III. Seviye uygulamaları kullanmak

 

Bu eğitime Pranik Enerji Şifası 2. Seviye eğitimini alanlar katılabilirler.
Eğitim süresi 2 gün veya 16 saattir.

 

Eğitimlerin sonunda The Inner Sciences Foundation (İçsel Bilimler Vakfı) Uluslararası Sertifikası verilmektedir. The Inner Sciences, bütün dünyada faaliyet göstermektedir. Eskiden bugüne gelen içsel bilgi ve öğretilerin paylaşılması üzerine çalışmaktadır.

 

 

 

 

  • Enerji Şifası ve sunulan çalışmalar, tıbbın yerini almak niyetinde değildir; onu tamamlamak ve desteklemek niyetindedir. Bu yöntemler, kişiye birçok seviyede rahatlık sağlamak ve sağlığını yükseltmek için paralel bir yaklaşım olarak kullanılabilir. Uygulayıcılar tıbbi teşhis koymazlar ve tıbbi tedaviye karışmazlar. Rahatsızlık ciddiyse veya belirtiler devam ederse, lütfen hemen bir tıp doktoruna danışın.

 

 

 

Lotus çiçeği, birçok kültürde kutsal kabul edilmektedir. Enerji merkezleri veya çakralar, birçok resimde lotus çiçeği ile gösterilir. Hem güzel, hem de güçlü bir çiçektir. Üzerinde kir barındırmadığı için saflığı ve arınmayı sembolize eder.

 

Lotus çiçeğinin bataklığın içinde bütün ışığı ve güzellğiyle su yüzeyine yükselmesi gibi;
Altın Lotus da hayatın bütün alanlarında arınma ve ilerlemeyi de kapsayan ruhsal gelişime odaklanır.

 

Altın Lotus Gelişim Merkezi, enerji şifası, zihnin kullanımı ve ruhsal gelişim dahil olmak üzere enerjiye dayalı birçok eğitim sunar.

 

Yapılan bütün etkinlik ve çalışmalardaki temel amaç, kişilerin, ailelerin, kurumların ruhsal ve bütünsel bir anlayış çerçevesinde daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürmeleridir.