PRANİK ENERJİ ŞİFASI – 2. Seviye

Enerji çalışmalarının güçlendirilmesi için ileri teknikler ve renkli enerjilerin kullanımını kapsar.İstenmeyen enerji kordonlarının temizlenmesine ve enerji hassasiyetinin artmasınayardımcı olur.

 

 

Pranik Enerji Şifası II. Seviye, Pranik Enerji Şifası I. Seviyede aktarılanlardan sonra, daha fazla bilgiye ve Enerji ve uygulamaları konusunda daha geniş bir anlayışa sahip olma ihtiyacı duyan herkes içindir.


Bu seviye, uygulayıcıya Renk enerjisi seanslarının uygulamaları konusunda becerilerini geliştirmek için ileri teknikler verir.


Bu eğitimde uygulayıcılar, enerji teknolojisinin sadece ellerin hareketlerine dayanmadığını ve bilgilerinin düzgün enerji akışı üzerine basit bir anlayışla sınırlı kalmaması gerektiğini daha derinden anlamayı öğreneceklerdir.


Net keskin bir zihne sahip olmak, uygulayıcıya niyetlerini netleştirmek konusunda yardımcı olacaktır. Böylece süptil enerjinin doğru frekansını, renk enerjisinin doğru tonunu ve doğru miktar ve dozunu kullanıp aktarabilecektir.


Renk enerjileri, uygulama yapılan kişinin enerji bilgi alanının, bir enerji merkezinin veya hayatının belli bir bölgesinin titreşimini yükseltmek için kullanılır.


Dengesizlikler hızla özgürce akan enerjilere dönüştürülebilir. Bu, uygulama yapılan kişinin enerji sisteminin hızla dönüşümünü ve canlanmasını mümkün kılacaktır.


Bu 2 günlük eğitim süresince temel konular aktarılacaktır. Bu uygulayıcının, Renk Enerjilerinin Yüksek Kapasitesi ve Gücü üzerine gelişmiş bir anlayış edinilmesi yoluyla, Enerjiyi kullanma becerisinin gelişmesineve çoğalmasına imkan sağlayacaktır.


Bedenin farklı bölgeleri ve organların yanı sıra Enerji Bilgi Alanı ve Enerji Merkezlerinin değerlendirilmesini destekleyecek yeni teknikler de paylaşılacaktır.


İzinli veya izinsiz, enerji bağlantılarının bulunması ve değerlendirilmesi, uygulama yapılan kişinin Enerji Bilgi Alanından bu etkilerin giderilmesi amacıyla öğretilecektir.


Ruhsal Şifa, Telkin teknikleri ve İlahi Şifa kullanımı öğretilecektir.
Uygulayıcılar için Enerji Hijyeni vurgulanacak ve anlatılacaktır.
Bu eğitim, Pranik Enerji Şifası I. Seviye eğitiminin bir uzantısıdır. Öğrenci böylece kapsamlı yeni fikirler ve malzemelerin sunumuyla bilgi ve anlayışını geliştirir.
Öğrenciler, bu yenilikçi teknikleri tahmin edilebilir olumlu sonuçlarıyla hemen kullanmaya başlayabilirler.

 

Bu eğitime Pranik Enerji Şifası 1. Seviye eğitimini alanlar katılabilirler.
Eğitim süresi 2 gün veya 16 saattir.

 

Eğitimlerin sonunda The Inner Sciences Foundation (İçsel Bilimler Vakfı) Uluslararası Sertifikası verilmektedir. The Inner Sciences, bütün dünyada faaliyet göstermektedir. Eskiden bugüne gelen içsel bilgi ve öğretilerin paylaşılması üzerine çalışmaktadır.

 

 


 

  • Enerji Şifası ve sunulan çalışmalar, tıbbın yerini almak niyetinde değildir; onu tamamlamak ve desteklemek niyetindedir. Bu yöntemler, kişiye birçok seviyede rahatlık sağlamak ve sağlığını yükseltmek için paralel bir yaklaşım olarak kullanılabilir. Uygulayıcılar tıbbi teşhis koymazlar ve tıbbi tedaviye karışmazlar. Rahatsızlık ciddiyse veya belirtiler devam ederse, lütfen hemen bir tıp doktoruna danışın.

 

 

 

 

Lotus çiçeği, birçok kültürde kutsal kabul edilmektedir. Enerji merkezleri veya çakralar, birçok resimde lotus çiçeği ile gösterilir. Hem güzel, hem de güçlü bir çiçektir. Üzerinde kir barındırmadığı için saflığı ve arınmayı sembolize eder.

 

Lotus çiçeğinin bataklığın içinde bütün ışığı ve güzellğiyle su yüzeyine yükselmesi gibi;
Altın Lotus da hayatın bütün alanlarında arınma ve ilerlemeyi de kapsayan ruhsal gelişime odaklanır.

 

Altın Lotus Gelişim Merkezi, enerji şifası, zihnin kullanımı ve ruhsal gelişim dahil olmak üzere enerjiye dayalı birçok eğitim sunar.

 

Yapılan bütün etkinlik ve çalışmalardaki temel amaç, kişilerin, ailelerin, kurumların ruhsal ve bütünsel bir anlayış çerçevesinde daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürmeleridir.