Yararlı Linkler

  Başlık   Bağlantı
  The Inner Sciences - Türkiye
  The Inner Sciences (İçsel Bilimler) hakkında bilmek istedikleriniz:
   Pranik Enerji Şifası hakkında daha fazla bilgi için:
  Uzun yıllar önce Charlotte Anderson tarafından oluşturulmuş olan bu   site, çok önemli bir bilgi paylaşım hizmeti gerçekleştirmektedir. Çeşitli   meditasyonlar, konuşma ve paylaşımlar sizi bekliyor.
  Ruhsal Pratik – Arhat Olma Yolu çalışmaları ruhsal gelişim için çok   önemli bir fırsattır. Ruhsal Arınma Günleri adı altında düzenlenen bu   çalışmalardaki uygulamaları buradan takip edebilirsiniz.
  Dünya Barış Meditasyonu (İkiz Kalpler Meditasyonu) hakkında ayrıntılı   bilgi için:
  Dünya Barışı ve Küresel Şifa için Bağış Vakfı
  Sfenks
  Üstad Choa Kok Sui, Abdul Wadud Amin ismini kullandığı bu kitapta,   çok önemli ruhsal bulguları paylaşmıştır. Bu yüksek ruhsal bilgiler   şaşırtıcı derecede basitleştirilmiştir. Her okuyuşunuzda farklı bir   derinliğe ulaşırsınız. Türkçe'ye çevirisi Nilüfer Balaban tarafından   yapılmıştır.

 

   • Enerji Şifası ve sunulan çalışmalar, tıbbın yerini almak niyetinde değildir; onu tamamlamak ve desteklemek niyetindedir. Bu yöntemler, kişiye birçok seviyede rahatlık sağlamak ve sağlığını yükseltmek için paralel bir yaklaşım olarak kullanılabilir. Uygulayıcılar tıbbi teşhis koymazlar ve tıbbi tedaviye karışmazlar. Rahatsızlık ciddiyse veya belirtiler devam ederse, lütfen hemen bir tıp doktoruna danışın.

Lotus çiçeği, birçok kültürde kutsal kabul edilmektedir. Enerji merkezleri veya çakralar, birçok resimde lotus çiçeği ile gösterilir. Hem güzel, hem de güçlü bir çiçektir. Üzerinde kir barındırmadığı için saflığı ve arınmayı sembolize eder.

 

Lotus çiçeğinin bataklığın içinde bütün ışığı ve güzellğiyle su yüzeyine yükselmesi gibi;
Altın Lotus da hayatın bütün alanlarında arınma ve ilerlemeyi de kapsayan ruhsal gelişime odaklanır.

 

Altın Lotus Gelişim Merkezi, enerji şifası, zihnin kullanımı ve ruhsal gelişim dahil olmak üzere enerjiye dayalı birçok eğitim sunar.

 

Yapılan bütün etkinlik ve çalışmalardaki temel amaç, kişilerin, ailelerin, kurumların ruhsal ve bütünsel bir anlayış çerçevesinde daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürmeleridir.