KRİYA SHAKTİ – DÜŞÜNCE GÜCÜYLE GERÇEKLEŞTİRME

Düşüncelerimizin yarattığı bir dünyada yaşıyoruz. İstemediklerimizin yerine istediklerimizi gerçekleştirmek için çeşitli yöntemler! Zihninizin gücünü aralayın ve yaşamınızı dönüştürün!

 

YARATIM GÜCÜNÜ NASIL KULLANACAĞINIZI ÖĞRENİN

 

Gücünüzü Ortaya Çıkarın!

 

İşinizi Dönüştürün!
Hayatınızı Dönüştürün!
Ruhunuzu Dönüştürün!!!

 

Hayatınızda istediğiniz her şeye gerçekten sahip misiniz? Birçok insan Hayallerini, Hedeflerini ve İsteklerini daha çabuk Gerçekleştirebilmek ister.

 

Düşünceleriniz ÇOK güçlü!
Büyük başarılarınıza engel olan İçsel Engelleri kaldırmayı öğrenin!
Yaşamınızın Bütün Seviyelerde daha doyurucu olmasına izin verin!

 

Bu kısa eğitim, çeşitli Kaynaklardan tekniklerin yanı sıra birçok Kadim Gelenekten derlenmiştir.
Yaşamınızda KUVVET (Sat), YARATICI ZEKA (Chit) ve SEVGİ (Ananda) niteliklerini Yönlendirmenize ve Yükseltmenize yardım eder.

 

Günlük hayatınızda Zihninizi Odaklayarak YARATIM GÜCÜ’nü kullanma ve Hayallerinizi, Hedeflerinizi ve İsteklerinizi Gerçekleştirmeye yönlendirme yeteneğini geliştirebilirsiniz. Bu, bir dizi basit adımı sistematik şekilde nasıl takip edeceğinizi öğrenerek olur. Bu adımlar, İçsel Gücünüzü hedeflerinize Hızla ulaşmaya Odaklamanıza yardım etmeye yöneliktir.

 

Yaşamınıza Neşe, Mutluluk ve Büyük Başarılar getirin ve yaşamınızın her gününde her daim bunları deneyimleyin.

 

Maddeleştirme üzerine bu göz kamaştırıcı Eğitime katılın ve nasıl yeni bir Yaşam Yaratacağınızı anlamanıza yardım edecek Teknikleri öğrenin!

 

Bu “Yapma Sanatı”dır.
Size bu yaşam sürecinizde Hayallerinizi ve İsteklerinizi Gerçekleştirmenizi sağlayacak basit Teknikler öğretecektir!

Bu, “Düşünce Gücüyle Gerçekleştirme”dir!

 

Bu eğitime Süptil Enerjiyi Hissetme Teknolojisi veya
Pranik Enerji Şifası 1. Seviye eğitimini alanlar katılabilirler.
Eğitim süresi 2 gün veya 16 saattir.

 

Eğitimlerin sonunda The Inner Sciences Foundation (İçsel Bilimler Vakfı) Uluslararası Sertifikası verilmektedir. The Inner Sciences, bütün dünyada faaliyet göstermektedir. Eskiden bugüne gelen içsel bilgi ve öğretilerin paylaşılması üzerine çalışmaktadır.

 

 

 

 

  • Enerji Şifası ve sunulan çalışmalar, tıbbın yerini almak niyetinde değildir; onu tamamlamak ve desteklemek niyetindedir. Bu yöntemler, kişiye birçok seviyede rahatlık sağlamak ve sağlığını yükseltmek için paralel bir yaklaşım olarak kullanılabilir. Uygulayıcılar tıbbi teşhis koymazlar ve tıbbi tedaviye karışmazlar. Rahatsızlık ciddiyse veya belirtiler devam ederse, lütfen hemen bir tıp doktoruna danışın.

 

 

 

 

Lotus çiçeği, birçok kültürde kutsal kabul edilmektedir. Enerji merkezleri veya çakralar, birçok resimde lotus çiçeği ile gösterilir. Hem güzel, hem de güçlü bir çiçektir. Üzerinde kir barındırmadığı için saflığı ve arınmayı sembolize eder.

 

Lotus çiçeğinin bataklığın içinde bütün ışığı ve güzellğiyle su yüzeyine yükselmesi gibi;
Altın Lotus da hayatın bütün alanlarında arınma ve ilerlemeyi de kapsayan ruhsal gelişime odaklanır.

 

Altın Lotus Gelişim Merkezi, enerji şifası, zihnin kullanımı ve ruhsal gelişim dahil olmak üzere enerjiye dayalı birçok eğitim sunar.

 

Yapılan bütün etkinlik ve çalışmalardaki temel amaç, kişilerin, ailelerin, kurumların ruhsal ve bütünsel bir anlayış çerçevesinde daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürmeleridir.