İÇİNİZDEKİ IŞIĞI UYANDIRIN

Bu hale ulaşmak için kısa ve basit bir seri Öğreti ve Teknik tavsiye edilir.

 

Düzenli Uygulamayla Uygulayıcılar Daha Büyük Şefkat ve İrade Gücü geliştirirler ve Enerji Seviyesi belirgin ölçüde yükselir. İlahi Işık, Sevgi ve Kuvvet için daha iyi kanallara dönüşürler.

 

Swami Muktananda, Meditasyon esnasındaki kendi deneyimleri hakkında şöyle yazmıştır.
“İhtişamın (Parlak Işık) merkezindeminik ve göz kamaştırıcı derecede güzel bir ışık vardır… Meditasyonunuz derinleştiğinde onu görmeye başlarsınız, ışıl ışıl ve göz kamaştırıcı.


Bazen gözlerden çıkar ve önünüze dikilir.Işık hızında hareket eder ve gözden geçerken çok süptildir…Göz onun hareketini hissetmez…”

 

  • Alıntı: Does Death Really Exist? (Ölüm Gerçekten Var mı?), Swami Muktananda,©1995, Sayfa 36

 

Bu Dönüştüren Eğitimde bize katılın!

İleri Ruhsal Uygulamaların Kadim Mistik Yolunda ilerleyin ve Arhat Olma Yolu’na katılın…

 

Herkesin katılımına açıktır.
Eğitim süresi 1,5 gün veya 9 saattir.

 

Eğitimlerin sonunda The Inner Sciences Foundation (İçsel Bilimler Vakfı) Uluslararası Sertifikası verilmektedir. The Inner Sciences, bütün dünyada faaliyet göstermektedir. Eskiden bugüne gelen içsel bilgi ve öğretilerin paylaşılması üzerine çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

  • Enerji Şifası ve sunulan çalışmalar, tıbbın yerini almak niyetinde değildir; onu tamamlamak ve desteklemek niyetindedir. Bu yöntemler, kişiye birçok seviyede rahatlık sağlamak ve sağlığını yükseltmek için paralel bir yaklaşım olarak kullanılabilir. Uygulayıcılar tıbbi teşhis koymazlar ve tıbbi tedaviye karışmazlar. Rahatsızlık ciddiyse veya belirtiler devam ederse, lütfen hemen bir tıp doktoruna danışın.

 

 

 

Lotus çiçeği, birçok kültürde kutsal kabul edilmektedir. Enerji merkezleri veya çakralar, birçok resimde lotus çiçeği ile gösterilir. Hem güzel, hem de güçlü bir çiçektir. Üzerinde kir barındırmadığı için saflığı ve arınmayı sembolize eder.

 

Lotus çiçeğinin bataklığın içinde bütün ışığı ve güzellğiyle su yüzeyine yükselmesi gibi;
Altın Lotus da hayatın bütün alanlarında arınma ve ilerlemeyi de kapsayan ruhsal gelişime odaklanır.

 

Altın Lotus Gelişim Merkezi, enerji şifası, zihnin kullanımı ve ruhsal gelişim dahil olmak üzere enerjiye dayalı birçok eğitim sunar.

 

Yapılan bütün etkinlik ve çalışmalardaki temel amaç, kişilerin, ailelerin, kurumların ruhsal ve bütünsel bir anlayış çerçevesinde daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürmeleridir.