İÇİNİZDEKİ IŞIĞI UYANDIRIN

Sevginizi ve Ruhsal Farkındalığınızı yükseltin! Bir günde bir günden fazlası!

 

1. BÖLÜM - Dünya Barışı için Dua Edin ve Meditasyon Yapın

İçinizdeki Işığı Uyandırın Öğretilerini deneyimlemek, “İçinizdeki Işığı Uyandırmanın” iki seviyesinin ilkidir ve ilk adımıdır.

 

İçsel Sakinlik ve İç Huzuru dolu bir ruh haline ulaşmaya özlem duydunuz mu hiç?
İçinizdeki ya da etrafınızdaki Duygusal sıkıntı veya kargaşadan nasıl kaçabileceğinizi hiç merak ettiniz mi?

Kafanızın içinde Kırık Plak gibi sürekli dönen Negatif Düşünceleri veya Tekrar Eden Düşünce Kalıplarını bırakabilmeyi istediniz mi?
Bu Negatif Düşünceler ve Duygular sizi kendinizle ya da etrafınızdaki kişilerle karşı karşıya getirme eğiliminde mi?
Sükunetinizi bozan bu durumları çözmeye çalışmanın çok zorlayıcı olacağını ya da çok pahalıya patlayacağını hissettiniz mi?

 

“İçinizdeki Işığı Uyandırın” Uygulaması, bütün insanların her insan ve her varlığa Sevgi Enerjisi göndermesini sağlar. Bu güçlü enerji Dünyaya doğru yansır ve kişi diğerlerine Işık, Umut ve İlahi Kuvvet gönderdiğinde, diğerlerine gönderdiği bu niteliklerin birazını geri alma hakkı kazanırlar.


Uygulayıcılar Şefkat veya Merhamet üzerine, Ahimsa, Sevgi, Metta, Du’aa ve dahası üzerine basit Uygulamalar kullanmayı öğrenirler.Bu Kültürlerarası Öğretiler, hızla Huzur, Memnuniyet ve Mutluluk dolu bir ruh haline ulaşmanıza yardım edecek basit yöntemler üzerine anlayışınızı derinleştirecektir.

 

Uygulayıcılar düzenli olarak uygulama yaptıklarında, yüzlerinin rengi açılır ve İlahi Işıkla dolarlar… Kalp enerjileri çoğalır ve başkalarının yanında kendilerini de sevme becerileri artar.

 

Bu basit öğretilerin ve meditasyon uygulamasının anlaşılmasıyla, Uygulayıcı Işıkla, İçsel Huzur ve Dinginlikle dolar.

İçsel durumumuzu değiştirdiğimizde, dışımızdaki çevremiz de benzer şekilde değişme eğilimindedir. Bu basit Uygulamadan hem Uygulayıcı, hem de belirli bir etki alanındaki bütün insanlar ve hayvanlar da dahil olmak üzere bütün varlıklar faydalanır.

 

Milyonlarca insanın İç Huzuruna ulaşmasıyla, Dünyamız Dönüşecektir. Büyük Ruhsal Öğretmenler şöyle öğretmişlerdir; ayrım gözetmeksizin Sevgi, Önemsenme, Pozitif Düşünceler ve Duygular gönderme üzerine grup çalışmalarıyla Dünya Barışına ulaşabiliriz.

Lütfen bize katılın!

Ruhsal Uyanışın Kadim Gizemli Yolunu takip edin…

 

2. BÖLÜM - Ruhunuzu Ateşleyin

 

Uygulayıcı bir İçsel Sessizlik Durumuna ulaştığında, sonra ince, fakat yoğun bir içsel patlamaya benzer bir his yaşayabilir. Sonrasında Ruhuyla, Tanrı’yla ve her şeyle Yoğun derecede bir Birliği aynı anda yaşayabilir veya aniden fark edebilirler.

İşte bu yüzden “İçinizdeki Işığı Uyandırın" eğitiminin bu bölümünün adı “Ruhunuzu Ateşleyin”…

 

Bu dönüm noktası geldiğinde Uygulayıcı, - sembolik olarak söylersek– Enkarnasyon, Karma, Durugörü ve nihayetinde Ruhsal Özgürleşme de dahil olmak üzere Ruhsal Gerçeklerin ve de Süptil İçsel Dünyalara dair daha derin bir Anlayışın kilidini açan bir giriş kapısından geçer.

 

“İçinizdeki Işığı Uyandırın” eğitiminin bu bölümünde öğrenci bu giriş kapısından İlahi Birliğin Büyük Mutluluk haline doğru rahatça geçiş yapmasını sağlayacak basit teknikler öğrenir.

 

Yazının Devamı >>

 

 

 

 

  • Enerji Şifası ve sunulan çalışmalar, tıbbın yerini almak niyetinde değildir; onu tamamlamak ve desteklemek niyetindedir. Bu yöntemler, kişiye birçok seviyede rahatlık sağlamak ve sağlığını yükseltmek için paralel bir yaklaşım olarak kullanılabilir. Uygulayıcılar tıbbi teşhis koymazlar ve tıbbi tedaviye karışmazlar. Rahatsızlık ciddiyse veya belirtiler devam ederse, lütfen hemen bir tıp doktoruna danışın.

 

 

 

Lotus çiçeği, birçok kültürde kutsal kabul edilmektedir. Enerji merkezleri veya çakralar, birçok resimde lotus çiçeği ile gösterilir. Hem güzel, hem de güçlü bir çiçektir. Üzerinde kir barındırmadığı için saflığı ve arınmayı sembolize eder.

 

Lotus çiçeğinin bataklığın içinde bütün ışığı ve güzellğiyle su yüzeyine yükselmesi gibi;
Altın Lotus da hayatın bütün alanlarında arınma ve ilerlemeyi de kapsayan ruhsal gelişime odaklanır.

 

Altın Lotus Gelişim Merkezi, enerji şifası, zihnin kullanımı ve ruhsal gelişim dahil olmak üzere enerjiye dayalı birçok eğitim sunar.

 

Yapılan bütün etkinlik ve çalışmalardaki temel amaç, kişilerin, ailelerin, kurumların ruhsal ve bütünsel bir anlayış çerçevesinde daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürmeleridir.