SÜPTİL ENERJİYİ HİSSETME TEKNOLOJİSİ:

          

Enerjiyi taramak ya da hissetmek için elleri kullanmak, öğrenilebilir ve geliştirilebilir bir beceridir. Bu teknikten hayatın içinde her an faydalanabilirsiniz!

 

Hiç herhangi birisinin doğruyu söyleyip söylemediğini merak ettiğiniz oldu mu?
Alışveriş yaparken hangi ürünü alsam diye düşündüğünüz oldu mu?

Hiç “Enerjiyi” hissetmek isteyip yeteneğinizin kesinliğine güvenemediğiniz oldu mu?
Başka insanların Enerjiyi sizden daha hassas ve doğru şekilde hissettiğini düşünüyor musunuz?

 

Bazı Enerji Şifacıları kadim “Enerjileri Hissetme” veya “Tarama” Sanatı üzerine çalıştı, ama çoğu hala becerilerinin kesinliğine güvenmiyor, “Enerjiyi Hissetme” veya “Tarama” esnasında ortaya çıkan sezgisel rehberliklerini araştırmak konusunda tereddüt ediyorlar veya bunu sıklıkla göz ardı ediyorlar.

 

Bu kadim sanatın rehberlik edilerek uygulamalı eğitimine katılmak konusunda hiç gerçek bir fırsatınız olmamış olabilir. Süptil Enerjinin doğasını daha derinden anlayarak, size açık olan çok çeşitli bilgileri yakalamak konusunda daha özgüvenli hale gelebilirsiniz.

 

Bizim neslimizin bireyleri, belirli amaçların içinden hangisinin onlar için en iyisi olduğunu belirlemek için gerekli beceriyi geliştirmenin genelliklepratik yönleriyle ilgilidirler.


Ruhsallık öğrencileri, Tarama yoluyla ilerlemelerini takip ederek kendi ruhsal gelişimlerini nasıl değerlendireceklerini de öğrenebilirler.

 

Bu eğitim çalışmasının amacı insanlara Pranik Enerji Şifası öğretmek değildir.

 

Lütfen hayatınızı değiştirebilecek bu eğitimde bize katılın!

 

Herkesin katılımına açıktır.
Eğitim süresi 3 saattir.

 

Eğitimlerin sonunda The Inner Sciences Foundation (İçsel Bilimler Vakfı) Uluslararası Sertifikası verilmektedir. The Inner Sciences, bütün dünyada faaliyet göstermektedir. Eskiden bugüne gelen içsel bilgi ve öğretilerin paylaşılması üzerine çalışmaktadır.

 

 

 

 

  • Enerji Şifası ve sunulan çalışmalar, tıbbın yerini almak niyetinde değildir; onu tamamlamak ve desteklemek niyetindedir. Bu yöntemler, kişiye birçok seviyede rahatlık sağlamak ve sağlığını yükseltmek için paralel bir yaklaşım olarak kullanılabilir. Uygulayıcılar tıbbi teşhis koymazlar ve tıbbi tedaviye karışmazlar. Rahatsızlık ciddiyse veya belirtiler devam ederse, lütfen hemen bir tıp doktoruna danışın.

 

 

Lotus çiçeği, birçok kültürde kutsal kabul edilmektedir. Enerji merkezleri veya çakralar, birçok resimde lotus çiçeği ile gösterilir. Hem güzel, hem de güçlü bir çiçektir. Üzerinde kir barındırmadığı için saflığı ve arınmayı sembolize eder.

 

Lotus çiçeğinin bataklığın içinde bütün ışığı ve güzellğiyle su yüzeyine yükselmesi gibi;
Altın Lotus da hayatın bütün alanlarında arınma ve ilerlemeyi de kapsayan ruhsal gelişime odaklanır.

 

Altın Lotus Gelişim Merkezi, enerji şifası, zihnin kullanımı ve ruhsal gelişim dahil olmak üzere enerjiye dayalı birçok eğitim sunar.

 

Yapılan bütün etkinlik ve çalışmalardaki temel amaç, kişilerin, ailelerin, kurumların ruhsal ve bütünsel bir anlayış çerçevesinde daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürmeleridir.