BEYİN GÜCÜ İÇİN YOGA

          

Beyninizin gücünü arttırın! Bedenin doğal yapısından yararlanarak zihninizi açacak basit egzersizlerledaha başarılı, daha zeki ve daha yaratıcı olabilirsiniz!

 

Yaşlı ebeveynlerinizde unutkanlık var mı? Mesela faturalarını en son ne zaman ödediklerini hatırlamıyorlar mı?
Çocuklarınız yüksek notlar alıyorlar mı, yoksa sınav sonuçlarını hep endişe ile mi bekliyorsunuz?

Eğer bu tip durumlar sizi endişelendiriyorsa, işte size, hem sizin hem de ailenizin yaşam kalitesini arttırabilecek ilginç bir seçenek!

 

Zihin Gücünüzü Harekete Geçirme üzerine olan bu eğitimle bu durumları değiştirmeye hemen başlayabilirsiniz.

Sadece 2 dakika gibi kısa bir sürede Beyni Güçlendirme Egzersizi yaparak zihninizi açabilirsiniz. Bu egzersiz o kadar basittir ki bir çocuk bile keyifle yapabilir.

 

Beyni Güçlendirme Egzersizi, zihninizin performansını artırmaya, hafızanızı güçlendirmenize, öğrenmenizi kolaylaştırmaya, iş anlaşmaları yaparken pratik düşünceler üretebilmenize, yani gerçek potansiyelinize ulaşmanıza olanak sağlar.

 

Zihin Açma Egzersizi ile sadece dakikalar içerisinde beyninizin sağ ve sol loblarını dengeleyebilir, uyum içerisinde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle hızlı düşünme kapasiteniz artar ve örneğin iş hayatında rakiplerinizin kolaylıkla önüne geçebilirsiniz.

 

Sadece 2,5-3 saatte zihinsel gücünüzü nasıl uyaracağınızı ve güçlendirebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu çalışmalarla düşünceleriniz berraklaşır ve böylece özgüveniniz de yükselir.

 

Beyninize ihtiyacı olan “kasları” verin!
Zihninizi nasıl açacağınızı öğrenmek için bize katılın ve yaşamınızı geliştirin!

 

Beyin Gücü Egzersizi’ni uygulamak çok BASİTTİR!
Herhangi bir yerde rahatlıkla yapabilirsiniz.
Bu egzersizi üzerinizdeki günlük kıyafetlerinizle yapabilirsiniz…
Ancak lütfen yüksek topuklu ayakkabılarla yapmayınız.

 

Bu eğitime özellikle ilgi duyabilecek kişilerin bazıları şunlardır:

 

- Dikkat Dağınıklığı (ADD), Dikkat Dağınıklığı ve Hiperaktivite (ADHD) rahatsızlıkları yaşayan çocukların aileleri ve öğretmenleri
- Öğrenme ve konsantrasyon problemi yaşayan çocukların aileleri ve öğretmenleri
- Daha hızlı ve daha kolay öğrenmek isteyen öğrenciler
- Konsantrasyon ve hatırlama güçlüğü çeken daha yaşlı kişiler
- İş hayatında daha hızlı ve daha etkili sonuçlara ulaşmak isteyen çalışanlar
- Yaşı ilerlese de performansının düşmemesini isteyen çalışanlar
- Daha iyi kararlar alabilmek için daha yüksek iç dengeye ve daha aktif bir zihne sahip olmak isteyen yöneticiler
- Sınav korkusu olan kişiler

 

Herkesin katılımına açıktır.
Eğitim süresi 3 saattir.

 

Eğitimlerin sonunda The Inner Sciences Foundation (İçsel Bilimler Vakfı) Uluslararası Sertifikası verilmektedir. The Inner Sciences, bütün dünyada faaliyet göstermektedir. Eskiden bugüne gelen içsel bilgi ve öğretilerin paylaşılması üzerine çalışmaktadır.

 

 

 

 

  • Enerji Şifası ve sunulan çalışmalar, tıbbın yerini almak niyetinde değildir; onu tamamlamak ve desteklemek niyetindedir. Bu yöntemler, kişiye birçok seviyede rahatlık sağlamak ve sağlığını yükseltmek için paralel bir yaklaşım olarak kullanılabilir. Uygulayıcılar tıbbi teşhis koymazlar ve tıbbi tedaviye karışmazlar. Rahatsızlık ciddiyse veya belirtiler devam ederse, lütfen hemen bir tıp doktoruna danışın.

 

 

Lotus çiçeği, birçok kültürde kutsal kabul edilmektedir. Enerji merkezleri veya çakralar, birçok resimde lotus çiçeği ile gösterilir. Hem güzel, hem de güçlü bir çiçektir. Üzerinde kir barındırmadığı için saflığı ve arınmayı sembolize eder.

 

Lotus çiçeğinin bataklığın içinde bütün ışığı ve güzellğiyle su yüzeyine yükselmesi gibi;
Altın Lotus da hayatın bütün alanlarında arınma ve ilerlemeyi de kapsayan ruhsal gelişime odaklanır.

 

Altın Lotus Gelişim Merkezi, enerji şifası, zihnin kullanımı ve ruhsal gelişim dahil olmak üzere enerjiye dayalı birçok eğitim sunar.

 

Yapılan bütün etkinlik ve çalışmalardaki temel amaç, kişilerin, ailelerin, kurumların ruhsal ve bütünsel bir anlayış çerçevesinde daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürmeleridir.