ARHAT OLMA YOLU

Gerçek evrenseldir! Ruhsallığın deneysel ya da tecrübeye dayalı olduğu ve günlük hayatımızla birleştirilebildiği bir sistemdir. Egzersizler, Meditasyon ya da Derinleşme çalışmaları ve diğer arınma çalışmalarını kapsar. Ruhunuzu dönüştürün!

 

“ARHAT OLMA YOLU”nu Anlamak

“Arhat” kelimesi, bir kişinin Aziz, Paramahamsa, Veli veya son derece Gelişmiş Kişi olması anlamına gelen kadim bir terimdir.
                                                                                                                                                     - www.wikipedia.org’dan alınmıştır

 

 

Evrensel Bilgi ve Bilgeliğe giden bu Şefkat Dolu Yolu yürümeye karar veren Adaylar, çok yüksek miktarda Ruhsal Enerji akışı deneyimleyebilirler. Bu, bütün bir Ruhsal Uygulamalar Sistemi takip edildiğinde olur.

Bir Aday bilinçli olarak farklı türde sistematik Uygulamalara katılmaya başladığında, bu onu Ruhsal Gelişime götürür ve Arhat Olma Yolu’na ilerletir.

 

Ruhsal Uygulamalar şunları keşfetmeye götürür:

 

- İçsel Acılarımızın Temel sebepleri - gerek kişisel, gerek profesyonel yaşamımızda - İç Huzuru, Neşe ve Barışmaya dönüştürülebilir.

- Uygulayıcılar, Dünyevi konuların ve nesnelerin Kalıcı olduğuna dair Yanılsamalarını daha kolayca bırakabilirler. Her şeyin Geçici olduğununve Her şeyin Değişime tabi olduğunun farkına varırlar.

- Bu, Uygulayıcının günlük hayatta meydana gelen olaylara karşı daha derin bir Anlayış ve Kabul seviyesiyle dolu hale gelmesine izin verir.

- Uygulayıcılar nihayetinde bir İçsel Sessizlik ve Huzur haline ulaşabilirler ve böylece Stres de dahil olmak üzere Duygusal - Karışıklıklarında bir Azalma hissedebilirler; bu da yaşamlarında daha yüksek bir Akış seviyesine izin verir.

- Uygulayıcılar ayrıca yaşamlarındaki Zenginlik için daha derin bir Minnet hissi yakalayabilirler, özellikle de yardıma ihtiyacı olan daha az şanslı kişilere “Hizmet Etmek” için çaba gösterirken bunu hissedebilirler.

 

Arhat Olma Yolundaki Ruhsal Uygulamalar, kişinin Beden, Zihin ve Ruhunun Gelişimini süratle hızlandırabilir.

Yüce Ruhsal Öğretmenler ve Üstatlardan gelen daha çok miktarda Işığı sizlerle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz. İşte The Inner Sciences / İçsel Bilimler’in “Arhat Olma Yolu” diye ifade ettiği onların Hazine Öğretilerinden oluşur.

 

Bu eğitime Süptil Enerjiyi Hissetme Teknolojisi veya
Pranik Enerji Şifası 1. Seviye eğitimini alanlar katılabilirler.
Eğitim süresi 3 gündür.

 

Eğitimlerin sonunda The Inner Sciences Foundation (İçsel Bilimler Vakfı) Uluslararası Sertifikası verilmektedir. The Inner Sciences, bütün dünyada faaliyet göstermektedir. Eskiden bugüne gelen içsel bilgi ve öğretilerin paylaşılması üzerine çalışmaktadır.

 

 

 

 

 

  • Enerji Şifası ve sunulan çalışmalar, tıbbın yerini almak niyetinde değildir; onu tamamlamak ve desteklemek niyetindedir. Bu yöntemler, kişiye birçok seviyede rahatlık sağlamak ve sağlığını yükseltmek için paralel bir yaklaşım olarak kullanılabilir. Uygulayıcılar tıbbi teşhis koymazlar ve tıbbi tedaviye karışmazlar. Rahatsızlık ciddiyse veya belirtiler devam ederse, lütfen hemen bir tıp doktoruna danışın.

 

 

 

Lotus çiçeği, birçok kültürde kutsal kabul edilmektedir. Enerji merkezleri veya çakralar, birçok resimde lotus çiçeği ile gösterilir. Hem güzel, hem de güçlü bir çiçektir. Üzerinde kir barındırmadığı için saflığı ve arınmayı sembolize eder.

 

Lotus çiçeğinin bataklığın içinde bütün ışığı ve güzellğiyle su yüzeyine yükselmesi gibi;
Altın Lotus da hayatın bütün alanlarında arınma ve ilerlemeyi de kapsayan ruhsal gelişime odaklanır.

 

Altın Lotus Gelişim Merkezi, enerji şifası, zihnin kullanımı ve ruhsal gelişim dahil olmak üzere enerjiye dayalı birçok eğitim sunar.

 

Yapılan bütün etkinlik ve çalışmalardaki temel amaç, kişilerin, ailelerin, kurumların ruhsal ve bütünsel bir anlayış çerçevesinde daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürmeleridir.